Чому інверторні кондиціонери так популярні сьогодні серед покупців?

Інвертор − це пристрій, який допомагає подовжувати термін служби кондиціонера до 50% та являється більш енергозберігаючим, ніж інші моделі.

Інверторні кондиціонери – це кондиціонери повітря, які можуть змінювати частоту обертання компресійного двигуна. Тобто, коли кондиціонер досягає потрібної температури, то не припиняє свою роботу, а просто знижує потужність та регулюється в залежності від зміни температури у приміщенні.

Інверторні компресори постійного струму збільшують ефективну роботу кондиціонера, та зменшують споживання електроенергії. Інверторна система економніша та більш надійна ніж, звичайні кондиціонери з постійною потужністю компресора.

Проаналізувавши всі переваги даного кодиціонеру ми виділили основні причини, чому потрібно купити саме інвертор-кондиціонер:

·         точність підтримки налаштованої температури;

·         швидке нагрівання / охолодження приміщення;

·         низький рівень шуму в роботі;

·         економія електроенергії до 30% на експлуатацію кондиціонера;

·         функція самодіагностики;

·         вміє адаптуватися до змін у напрузі;

·         триваліший термін експлуатації;

·         висока ефективність охолодження / обігріву

Єдиний недолік − це висока ціна даних кондиціонерів, проте враховуючи всі переваги та економію, яка досягається, покупка інверторних кондиціонерів окупиться швидко.

Якщо Ви зібралися купувати кондиціонер у Хмельницькому та не можете обрати, зверніться до нас за адресою вул. Соборна, 55, офіс 2, де Вам в точності опишуть плюси та мінуси моделі, що сподобалася.

або телефонуйте за номером +38 (067) 285-94-46