Промислова вентиляція у Хмельницькому розробляється для адміністративних та громадських будівель з великим числом приміщень та працівників, а також для великих виробничих цехів.

Установка та функціонування вентиляції у Хмельницькому на виробничих об'єктах є обов'язковою умовою їх діяльності. Більш того, характеристики вентиляційних систем, що споруджуються на об'єкті, повинні відповідати тенічним нормам.

Тому, проектування та монтаж системи промислової вентиляції у Хмельницькому повинні здійснювати тільки професіонали. 

Сертифіковані фахівці "Клімат Поділля" надають комплексні послуги з проектування, монтажу, ремонту та технічного обслуговування вентиляції виробничих приміщень з повним дотриманням технологічних та санітарно-гігієнічних норм. Установка системи вентиляції збереже здоров'я та працездатність персоналу, а також буде позитивно впливати на продуктивність праці в цеху.

Пам'ятайте, що професіонально організована промислова вентиляція є запорукою здоров'я ваших співробітників! Ми подбаємо про створення оптимальних умов для роботи на вашому виробництві.

 Довірте професіоналам ТОВ «Клімат Поділля» встановлення промислової вентиляції на Вашому підприємстві у Хмельницькому за адресою  вул. Соборна, 55, офіс  2

або телефонуйте за номером  +38 (067) 285-94-46